Impeller motor YDK100D-6; 100W; 1.0A
All about product
Reviews
0
Questions
0
Information
New
In Stock
Product Code: 16K-4707
Reviews: 0
Due to frequent deliveries, the price on the website may change
Specify the price
Buy in 1 click:
Description
Tags: 4707-20-16-1pcs
Reviews
0 / 5
average product rating
There are no reviews for this product, be the first to leave your review.
Answers & questions
No questions about this product, be the first and ask your question.
- By new mail across Ukraine
- Ukrposhta
- Pickup: Kyiv, Kharkivske Shose, 19 (by arrangement)
- Cash in the city of Kyiv
- Payment made
- Payment online (Visa/MasterCard)
- Replenishment of PrivatBank card
- Actual availability and price
- 100% original product
- Turnaround time 14 days from the moment the goods are received