Компресора

В категорії немає товарів

Продовжити
Як відомо, головна складова кожного кондиціонера - компресор. Приблизний термін, який зможе прослужити кондиціонер 7-10 років. Срок служби залежить напряму від його головної складової - компресора. Причини, по яких кондиціонер може прослужити менше, чим полягає - різні. Пережде всього, термін служби залежить від зовнішніх факторів. Наприклад, неточный розрахунок температури приміщення. Крім цього, має значний вплив на тривалість монтажу служби обладнання, а так же недороге комплектуюче. Ще один важливий фактор - відсутність технічного обслуговування, яке є обов'язковим етапом. Виробники кондиціонерів постійно продовжують величезну роботу по вдосконаленню компресора. Постійним змінам піддається опорний підшипник, система захисту, спіральні елементи. Удосконалення системи захисту від скачок напруги дозволяє звести до мінімуму вібрації під час роботи техніки.

  В результаті поліпшення даних кондиціонер буде зберігати енергію і стане абсолютно безшумним. Важливість компресора полягає в його здатності всмоктувати пару хладагента, який є досить шкідливим. Він стискає їх і нагнетает в конденсатор. У кінцевому підсумку в компресор з іспарителя виходить холодон у формі газу з низьким тиском до 5 бар. Там він буде стискатися до тиску в 25 бар, а потім поступить в конденсатор.

На нашому сайті ви можете знайти останні моделі компресорів для кондиціонерів. Тут ви знайдете компресори на кондиціонери для дому, офісу та інших приміщень!